NEDEN SAĞLAM İNTERNATİONAL LOGİSTİCS ? SAĞLAM İnternational Logistics olarak güvenlik, önceliğimizdir.

TESLİMATTA GÜVENLİK

Sağlam İnternational Logistics filosunda yer alan , 19 personel , 41 tır , 50 sürücü ile güvenli, zamanında hizmet vermektedir.

SÜRÜCÜ EĞİTİMLERİMİZ

SAĞLAM, müşteri ihtiyaçlarına yönelik akılcı çözümlerin nitelikli bir insan kaynağı ile üretilebileceği ve uygulanabileceğine inanmakta, bu nedenle sürekli olarak insana yatırım yapmaktadır. Kara Nakliyat çözümlerinde kaliteli ve standart hizmet anlayışını sürdürebilmek için SAĞLAM, sürücülerine sürekli olarak eğitimler vermektedir.

Sürücülerimiz, SAĞLAM'da işbaşı yaptıkları ilk günden itibaren dahil oldukları eğitim süreci kapsamında; mesleki eğitimler, işbaşı eğitimleri, yük güvenliği, ağır vasıta simülatörüyle emniyetli ve ekonomik sürüş, defansif sürüş teknikleri gibi eğitimleri periyodik olarak almakta ve ardından değerlendirilmektedirler.

SON MODEL ÇEKİCİLER

SAĞLAM İnternational Logistics A.Ş. olarak, filomuzda size en güvenli hizmeti verebilmek amacıyla son model güvenli çekicilerle hizmet veriyor, çekicilerimizin periyodik bakımlarını kendi tesislerimizde sürekli sağlayarak kaliteden ödün vermemeye, güvenliği sürekli en üst seviyede tutmaya çalışıyoruz.

Tesislerimizde kendi personellerimiz ile hem kendi araçlarımızın bakımını, hem de siz değerli müşterilerimizin çekicilerinin bakımını sağlıyor ve "güvenlik önceliğimizdir" politikamızı sürekli uyguluyoruz.

NEDEN SAĞLAM?

Müşteri Odaklı Yaklaşım

SAĞLAM İnternational Logistics olarak filomuzun büyük bir kısmını son güvenlik teknolojileri ile donatılmış çekicilerden oluşturuyoruz.

Sürekli Bakım

Bağlı olduğumuz müşteri odaklı yaklaşım ile hızlı ve güvenilir Nakliyat amacıyla doğru ve zamanında bilgilendirme yaparak müşterilerinin taleplerine anında çözüm üretmeyi hedefliyoruz.

Adil Rekabet

Sektöre ilk adımımızı attığımızdan bu yana göstermiş olduğumuz performans ve gelişim göz önünde bulundurulduğunda oldukça sıkı rekabet ortamında müşteri taleplerine göre esneyebilen en ekonomik, en hızlı ve en güvenilir nakliyat hizmeti vermek için adil rekabet ilkesine göre hareket ediyoruz.

Zamanında Teslimat

Uzman ekibimiz ile yükünüzü zamanında teslim alabilmek ve aynı şekilde zamanında teslim edebilmek için en uygun yükleme, boşaltma gümrük ve güzergah planlarını oluşturup zamana karşı yarışınızda en büyük destekçiniz oluyoruz.

Güçlü Ulaşım Ağı

Avrupa’da bulunan yaygın acente ağımız ile Avrupa ülkelerinde parsiyel yüklerinizin en hızlı ve en ekonomik şekilde dağıtımını ve toplamasını gerçekleştiriyoruz.

7/24 Uydu Takip Sistemi

Hem çekicilerde, hem de römorklarımızda bulunan uydu takip cihazları ile bizlere emanet edilen yüklerinizi 7/24 takip ediyor ve güvenle seyahat etmeleri için çıkış noktasından varış noktasına kadar her adımını izliyoruz. Ayrıca zamanında teslimat anlayışıyla güzergahlardaki trafik, kaza veya yol bakım çalışmaları ile sınır kapılarındaki yoğunluklarını kontrol ederek olası gecikmelerin önüne geçiyoruz.

Sağlam İnternational Logistics ile güvenli ve hızlı bir hizmet için...

SAĞLAM İNTERNATİONAL LOGİSTİCS İÇ VE DIŞ TİC. AŞ. | Tüm hakları saklıdır