HİZMETLERİMİZ Sağlam İnternational Logistics'in sunduğu hizmetleri görün.

Karayolu Taşımacılığı

Karayolu taşımacılığı, ürünlerin istenilen yere, istenilen zamanda güvenle, hızlıca, sağlam bir şekilde ulaştırılmasına olanak sağlayan bir ulaştırma sistemidir. Başlangıç ve de varış noktaları arasında aktarmaya ihtiyaç duymadan taşımaya olanak sağlaması sebebiyle diğer taşıma türleriyle kıyaslandığında; süratli olması, özellikle kısa mesafeli yapılacak taşımalarda diğer alternatif taşıma sistemlerine oranla daha ucuz olması gibi bazı avantajlara sahip taşıma metodudur.

Devamını Okuyun

Depolama Hizmetleri

Müşterilerimizin kendi sektörlerinde rekabet avantajı yaratabilmelerini sağlamak üzere, onlara tüm tedarik zinciri süreçleri boyunca katma değer yaratmak, bu sürecin her noktasında daha etkin ve daha verimli olmalarını sağlamaktayız. Kalite kontrol, barkodlama, etiketleme, ürün birleştirme, yeniden paketleme, elleçleme, paketleme, ambalajlama ve benzeri gibi gereken tüm katma değerli hizmetleri müşterimizin ihtiyacına uygun bir şekilde sunuyoruz.

Devamını Okuyun

Gümrükleme Hizmetleri

SAĞLAM olarak global dünya ticaretinin gelir elde etmeye yönelik ticari unsurlarından olan ihracat, ithalat, ve transit ticaret öncesi ve sonrasında riski en aza indirgemek için danışmanlık hizmetleri ticari ilişkileri için kaçınılmaz bir ihtiyaçtır. Ticarete konu olan eşyaların gerek rejim gerekse mali açından değerlendirmelerini yapmak, varsa izinlerini almak, olası sorunları önceden değerlendirip çözüm üretmek, projelendirmek, bilgileri yerinde ve tam zamanında doğru olarak size sunmak, bu bilgileri karşılıklı olarak paylaşmak, ithal ve ihraç edeceğiniz malzemelerin fizibilite çalışmalarını yaparak neticelendirmek ve danışmanlık hizmeti vermek işimizdir.

Devamını Okuyun

Sağlam İnternational Logistics ile güvenli ve hızlı bir hizmet için...

SAĞLAM İNTERNATİONAL LOGİSTİCS İÇ VE DIŞ TİC. AŞ. | Tüm hakları saklıdır |